| Paino | 23 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 250 × 150 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 9,0 mm |
| Levyn leveys | 1500 mm |
| Levyn pituus | 2500 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
9x1500x2500 Filmivaneri f/v 2-L rusk
59,00 €
Saatavuus: 66 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / viira
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Tutustu myös
-
15x1520x2513 Filmivaneri f/f 2-L minipural valk
101,00 €88,70 € -
12x1250x2500 Filmivaneri f/v 1-L rusk
90,00 € / kpl





