| Paino | 39 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 251,3 × 152 × 1,5 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 15,0 mm |
| Levyn leveys | 1520 mm |
| Levyn pituus | 2513 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | F/F, molemmin puolin sileä |
| Väri | Valkoinen |
ALE 12%
15x1520x2513 Filmivaneri f/f 2-L minipural valk
101,00 € 88,70 €
Saatavuus: 36 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: valkoinen minmipural.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 3 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.

