| Paino | 24 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 244 × 153 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 9,0 mm |
| Levyn leveys | 1525 mm |
| Levyn pituus | 2440 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Hexa, mutterikuvio |
| Väri | Harmaa, Ruskea |
9x1525x2440 Filmivaneri f/v 2-L harm/rusk hexa
52,00 €
Saatavuus: 71 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / harmaa hexa.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Tutustu myös
-
12x1250x2500 Filmivaneri f/v 1-L rusk
90,00 € / kpl -
15x1500x3000 Filmivaneri f/f 2-L kirkas int
85,00 € / kpl





