| Paino | 32 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 250 × 125 × 1,5 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 15,0 mm |
| Levyn leveys | 1250 mm |
| Levyn pituus | 2500 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
15x1250x2500 Filmivaneri f/v 2-L rusk
64,00 €
Varasto loppu
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / viira
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Viimeksi katsotut tuotteet
-
9x1880x2570 Filmivaneri f/pallo 2-L rusk
92,00 €82,00 €




