| Paino | 14 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 250 × 125 × 0,65 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 6,5 mm |
| Levyn leveys | 1250 mm |
| Levyn pituus | 2500 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | F/F, molemmin puolin sileä |
| Väri | Ruskea |
6,5x1250x2500 Filmivaneri f/f 2-L rusk
44,00 €
Saatavuus: 176 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 3 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Tutustu myös
-
9x1880x2570 Filmivaneri f/pallo 2-L rusk
92,00 €82,00 € -
15x1520x2513 Filmivaneri f/f 2-L minipural valk
101,00 €88,70 €





