| Paino | 49 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 270 × 122 × 2,4 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 24,0 mm |
| Levyn leveys | 1220 mm |
| Levyn pituus | 2700 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
24x1220x2700 Filmivaneri f/v 2-L rusk
65,00 €
Saatavuus: 8 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea hexa (mutterikuvio).
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Kuvituskuva.
Tutustu myös
-
15x1520x2513 Filmivaneri f/f 2-L minipural valk
101,00 €88,70 € -
12x1250x2500 Filmivaneri f/v 1-L rusk
90,00 € / kpl





