| Paino | 61 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 261,8 × 112,5 × 3 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 30,0 mm |
| Levyn leveys | 1125 mm |
| Levyn pituus | 2618 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
30x1125x2618 Filmivaneri f/v 2-L rusk
75,00 €
Saatavuus: 10 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea viira.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Kuvituskuva.
Tuotetunnus (SKU): TP1619
Osasto: Filmivanerit
Avainsanat tuotteelle filmivaneri, vaneri, Vesivaneri




