| Paino | 37 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 250 × 125 × 1,8 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 18,0 mm |
| Levyn leveys | 1250 mm |
| Levyn pituus | 2500 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | F/F, molemmin puolin sileä |
| Väri | Valkoinen |
ALE 15%

18x1250x2500 Filmivaneri f/f 2-L valk/rusk melam
81,00 € 69,00 €
Saatavuus: 36 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: valkoinen melamiini / ruskea filmi (valkoiset reunat)
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Tutustu myös
-
12x1250x2500 Filmivaneri f/v 1-L rusk
90,00 € / kpl -
15x1500x3000 Filmivaneri f/f 2-L kirkas int
85,00 € / kpl



