| Paino | 220 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 100 × 3 cm (senttimetri) |
| Leveys | 1000 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Korkeus | 30 mm |
| Vahvuus | 2,0 mm |
| Silmäkoko | 16×76 mm |
| Pinta | Hammastettu |
| Laatu | Sinkitty |
| Tuotetyyppi | Tasoritilä |
Tasoritilä inva, turva 16x76mm
695,00 € / kpl
Tuotetiedot
Lisätiedot
Uutta sinkittyä tasoritilää. Kestävä materiaali erilaisiin tasoihin. Käytetään paljon erilaisissa invaluiskissa. Turvaritilässä on ritilän yläpinnalla hammastus, jolloin ritilä ei ole talvellakaan liukas ja pito on parempi.
Tasoritilöiden ilmoitetut mitat ovat nimellismittoja, joihin valmistus perustuu. Valmistusprosessin vuoksi mitoissa on -/+ 1 cm toleranssia.
Ritilöitä ei voi toimittaa pakettilähetyksinä. Ainoastaan rahti pihaan ja nouto myymälästä on mahdollisia.
Purku asiakkaan toimesta asiakkaan välineillä.
Tuotetunnus (SKU): TP807
Osastot: Tasoritilä katk, Tasoritilät
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, invaritilä, ritilä, ritilätaso, Tasoritilä, turvaritilä
Tutustu myös
-
Ritiläaskelma 700×260 mm
28,00 € -
Ritiläaskelma 900×260 mm
35,00 € -
Tasoritilä 34×38 silmäkoko / 25×3 mm kantava latta
375,00 € / kpl -
Ritiläaskelma 1200×260 mm
44,00 €





