| Paino | 220 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 100 × 3 cm (senttimetri) |
| Leveys | 1000 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Korkeus | 30 mm |
| Vahvuus | 2,0 mm |
| Silmäkoko | 16×76 mm |
| Pinta | Sileä |
| Laatu | Sinkitty |
Tasoritilä inva 16×76 silmäkoko / 30x2mm
610,00 € / kpl
Tuotetiedot
Lisätiedot
Uutta sinkittyä tasoritilää. Kestävä materiaali erilaisiin tasoihin. Käytetään paljon erilaisissa invaluiskissa.
Tasoritilöiden ilmoitetut mitat ovat nimellismittoja, joihin valmistus perustuu. Valmistusprosessin vuoksi mitoissa on -/+ 1 cm toleranssia.
Ritilöitä ei voi toimittaa pakettilähetyksinä. Ainoastaan rahti pihaan ja nouto myymälästä on mahdollisia.
Purku asiakkaan toimesta asiakkaan välineillä.
Tuotetunnus (SKU): TP806
Osastot: Tasoritilä katk, Tasoritilät
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, invaritilä, ritilä, ritilätaso, Tasoritilä, turvaritilä
Tutustu myös
-
Tasoritilä 34×38 silmäkoko / 30×4 mm kantava latta
520,00 € / kpl -
Tasoritilä 34×38 silmäkoko / 60×4 mm kantava latta
930,00 € / kpl -
Ritiläaskelma 1000×230 mm
38,00 € -
Ritiläaskelma 1200×260 mm
44,00 €





