| Paino | 16 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 72 × 100 × 3 cm (senttimetri) |
| Leveys | 1000 mm |
| Varastopituus | 0,72 m |
| Korkeus | 30 mm |
| Vahvuus | 3,0 mm |
| Silmäkoko | 34×76 mm |
| Pinta | Sileä |
| Laatu | Sinkitty |
Tasoritilä 34×76 / 30×3 kantava latta 0,72m pitkä
35,00 €
Saatavuus: 14 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Valmiita 0,72×1,00m kokoisia tasoritilän palasia.
Tasoritilöiden ilmoitetut mitat ovat nimellismittoja, joihin valmistus perustuu. Valmistusprosessin vuoksi mitoissa on -/+ 1 cm toleranssia.
Ritilöitä ei voi toimittaa pakettilähetyksinä. Ainoastaan rahti pihaan ja nouto myymälästä on mahdollisia.
Purku asiakkaan toimesta asiakkaan välineillä.
Tuotetunnus (SKU): TP2003
Osastot: Tasoritilä katk, Tasoritilät
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, ritilä, ritilätaso, Tasoritilä
Tutustu myös
-
Ritiläaskelma 700×260 mm
28,00 € -
Profiilitasoritilä 2x180x40 mm teräs
113,00 € / kpl -
Tasoritilä 34×76 / 30×3 kantava latta
350,00 € / kpl -
Tasoritilä inva, turva 16x76mm
695,00 € / kpl






