| Paino | 175 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 100 × 3,5 cm (senttimetri) |
| Leveys | 1000 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Korkeus | 25 mm |
| Vahvuus | 3,0 mm |
| Silmäkoko | 34×38 mm |
| Pinta | Sileä |
| Laatu | Sinkitty |
Tasoritilä 34×38 silmäkoko / 30×3 mm kantava latta
390,00 € / kpl
Tuotetiedot
Lisätiedot
Uutta sinkittyä tasoritilää. Kestävä materiaali erilaisiin tasoihin.
Tasoritilöiden ilmoitetut mitat ovat nimellismittoja, joihin valmistus perustuu. Valmistusprosessin vuoksi mitoissa on -/+ 1 cm toleranssia.
Ritilöitä ei voi toimittaa pakettilähetyksinä. Ainoastaan rahti pihaan ja nouto myymälästä on mahdollisia.
Purku asiakkaan toimesta asiakkaan välineillä.
Kuvituskuva
Tuotetunnus (SKU): TP2121
Osastot: Tasoritilä katk, Tasoritilät
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, invaritilä, ritilä, ritilätaso, Tasoritilä, turvaritilä
Tutustu myös
-
Ritiläaskelma 700×200 mm
25,00 € -
RST-tasoritilä 34x76mm / 30x3mm
828,00 € / kpl -
Tasoritilä 34×38 silmäkoko / 25×3 mm kantava latta
375,00 € / kpl -
Profiilitasoritilä 2x180x40 mm teräs
113,00 € / kpl




