| Paino | 7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 90 × 26 × 6 cm (senttimetri) |
| Leveys | 900 mm |
| Syvyys | 260 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Pinta | Hammastettu |
| Laatu | Sinkitty |
| Tuotetyyppi | Askelma |
Ritiläaskelma 900×260 mm
35,00 €
Saatavuus: 59 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Kestävä materiaali erilaisiin porrasratkaisuihin teollisuudessa ja monessa muussa käytössä.
Ritilätason päällä on hammastus, joka estää kenkää liukumasta portaita noustessa.
Tuotetunnus (SKU): TP520
Osasto: Ritiläaskelmat
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, porrasaskelma, ritilä, Ritiläaskelma, ritiläporras, ritilätaso, Tasoritilä
Tutustu myös
-
Ritiläaskelma 1200×260 mm
44,00 € -
Tasoritilä 34×38 silmäkoko / 60×4 mm kantava latta
930,00 € / kpl -
Ritiläaskelma 700×230 mm
27,00 €





