| Paino | 5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 90 × 23 × 6 cm (senttimetri) |
| Leveys | 900 mm |
| Syvyys | 200 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Pinta | Hammastettu |
| Laatu | Sinkitty |
| Tuotetyyppi | Askelma |
Ritiläaskelma 900×230 mm
30,00 €
Saatavuus: 58 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Kestävä materiaali erilaisiin porrasratkaisuihin teollisuudessa ja monessa muussa käytössä.
Ritilätason päällä on hammastus, joka estää kenkää liukumasta portaita noustessa.
Tuotetunnus (SKU): TP1520
Osasto: Ritiläaskelmat
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, porrasaskelma, ritilä, Ritiläaskelma, ritiläporras, ritilätaso, Tasoritilä
Tutustu myös
-
Ritiläaskelma 1000×230 mm
38,00 € -
Profiilitasoritilä 2,5x300x40 mm teräs sinkitty
252,00 € / kpl -
Tasoritilä 34×76 / 30×3 kantava latta
350,00 € / kpl -
Profiilitasoritilä 2x180x40 mm teräs
113,00 € / kpl





