| Paino | 6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 80 × 26 × 6 cm (senttimetri) |
| Leveys | 800 mm |
| Syvyys | 260 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Pinta | Hammastettu |
| Laatu | Sinkitty |
| Tuotetyyppi | Askelma |
Ritiläaskelma 800×260 mm
30,00 €
Saatavuus: 63 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Tuotetiedot
Lisätiedot
Kestävä materiaali erilaisiin porrasratkaisuihin teollisuudessa ja monessa muussa käytössä.
Ritilätason päällä on hammastus, joka estää kenkää liukumasta portaita noustessa.
Tuotetunnus (SKU): TP1783
Osasto: Ritiläaskelmat
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, porrasaskelma, ritilä, Ritiläaskelma, ritiläporras, ritilätaso, Tasoritilä
Tutustu myös
-
Profiilitasoritilä 2x180x40 mm teräs
113,00 € / kpl -
Ritiläaskelma 800×230 mm
29,00 € -
Ritiläaskelma 900×260 mm
35,00 € -
Tasoritilä 34×38 silmäkoko / 30×4 mm kantava latta
520,00 € / kpl





