| Paino | 5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 80 × 23 × 6 cm (senttimetri) |
| Leveys | 800 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Pinta | Hammastettu |
| Laatu | Sinkitty |
| Tuotetyyppi | Askelma |
Ritiläaskelma 800×230 mm
29,00 €
Saatavuus: 115 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Kestävä materiaali erilaisiin porrasratkaisuihin teollisuudessa ja monessa muussa käytössä.
Ritilätason päällä on hammastus, joka estää kenkää liukumasta portaita noustessa.
Tuotetunnus (SKU): TP846
Osasto: Ritiläaskelmat
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, porrasaskelma, ritilä, Ritiläaskelma, ritiläporras, ritilätaso, Tasoritilä
Tutustu myös
-
Ritiläaskelma 700×230 mm
27,00 € -
Profiilitasoritilä 2,5x300x40 mm teräs sinkitty
252,00 € / kpl -
Tasoritilä 34×38 silmäkoko / 50×3 mm kantava latta
619,00 € / kpl





