| Paino | 5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 70 × 20 × 6 cm (senttimetri) |
| Leveys | 700 mm |
| Syvyys | 200 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Pinta | Hammastettu |
| Laatu | Sinkitty |
| Tuotetyyppi | Askelma |
Ritiläaskelma 700×200 mm
25,00 €
Saatavuus: 63 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Kestävä materiaali erilaisiin porrasratkaisuihin teollisuudessa ja monessa muussa käytössä.
Ritilätason päällä on hammastus, joka estää kenkää liukumasta portaita noustessa.
Tuotetunnus (SKU): TP1164
Osasto: Ritiläaskelmat
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, porrasaskelma, ritilä, Ritiläaskelma, ritiläporras, ritilätaso, Tasoritilä
Tutustu myös
-
Profiilitasoritilä 2x180x40 mm teräs
113,00 € / kpl -
Profiilitasoritilä 2x300x40 mm teräs sinkitty
190,00 € / kpl -
Ritiläaskelma 1200×260 mm
44,00 € -
Tasoritilä inva, turva 16x76mm
695,00 € / kpl





