| Paino | 7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 100 × 26 × 6 cm (senttimetri) |
| Leveys | 1000 mm |
| Syvyys | 260 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Pinta | Hammastettu |
| Laatu | Sinkitty |
| Tuotetyyppi | Askelma |
Ritiläaskelma 1000×260 mm
43,00 €
Saatavuus: 107 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Kestävä materiaali erilaisiin porrasratkaisuihin teollisuudessa ja monessa muussa käytössä.
Ritilätason päällä on hammastus, joka estää kenkää liukumasta portaita noustessa.
Tuotetunnus (SKU): TP872
Osasto: Ritiläaskelmat
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, porrasaskelma, ritilä, Ritiläaskelma, ritiläporras, ritilätaso, Tasoritilä
Tutustu myös
-
Ritiläaskelma 900×260 mm
35,00 € -
Tasoritilä inva, turva 16x76mm
695,00 € / kpl -
Tasoritilä 34×38 silmäkoko / 60×4 mm kantava latta
930,00 € / kpl -
Tasoritilä inva 16×76 silmäkoko / 30x2mm
610,00 € / kpl





