| Paino | 11 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 120 × 39 × 6 cm (senttimetri) |
| Leveys | 1200 mm |
| Syvyys | 390 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Pinta | Hammastettu |
| Laatu | Sinkitty |
| Tuotetyyppi | Askelma |
Ritiläaskelma 1200×390 mm
61,00 €
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Tuotetiedot
Lisätiedot
Tilaustuote. Toimitusaika-arvio 2 vko.
Kestävä materiaali erilaisiin porrasratkaisuihin teollisuudessa ja monessa muussa käytössä.
Ritilätason päällä on hammastus, joka estää kenkää liukumasta portaita noustessa.
Osasto: Ritiläaskelmat
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, porrasaskelma, ritilä, Ritiläaskelma, ritiläporras, ritilätaso, Tasoritilä
Tutustu myös
-
Profiilitasoritilä 2,5x300x40 mm teräs sinkitty
252,00 € / kpl -
Profiilitasoritilä 2x180x40 mm teräs
113,00 € / kpl -
Ritiläaskelma 1000×260 mm
43,00 € -
Ritiläaskelma 700×260 mm
28,00 €





