| Paino | 7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 100 × 23 × 6 cm (senttimetri) |
| Leveys | 1000 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Pinta | Hammastettu |
| Laatu | Sinkitty |
| Tuotetyyppi | Askelma |
Ritiläaskelma 1000×230 mm
38,00 €
Saatavuus: 113 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Kestävä materiaali erilaisiin porrasratkaisuihin teollisuudessa ja monessa muussa käytössä.
Ritilätason päällä on hammastus, joka estää kenkää liukumasta portaita noustessa.
Tuotetunnus (SKU): TP1123
Osasto: Ritiläaskelmat
Avainsanat tuotteelle hoitotasoritilä, porrasaskelma, ritilä, Ritiläaskelma, ritiläporras, ritilätaso, Tasoritilä

