| Paino | 30 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 257 × 188 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 9,0 mm |
| Levyn leveys | 1880 mm |
| Levyn pituus | 2570 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Top, pallokuvio |
| Väri | Ruskea |
ALE 11%
9x1880x2570 Filmivaneri f/pallo 2-L rusk
92,00 € 82,00 €
Saatavuus: 33 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea top (pallo).
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Tutustu myös
-
15x1500x3000 Filmivaneri f/f 2-L kirkas int
85,00 € / kpl





