| Paino | 36 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 7 × 7 cm (senttimetri) |
| Korkeus | 70 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Seinämäpaksuus | 3,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S355 |
70x70x3 RHS-neliöputki S355
68,40 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (9 kpl) | 5% |
| 500 kg (14 kpl) | 10% |
| 1000 kg (28 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP677
Osastot: Neliöputket, Neliöputket <= 3 mm, Rhs s
Avainsanat tuotteelle RHS-neliöputki, RHS-suorakaideputki, suorakaideputki
Tutustu myös
-
40x20x1,5 suorakaideputki S235
14,82 € / kpl -
Aitatolppa 40x60x1700 harmaa
11,00 € -
70x70x4 RHS-neliöputki S355
89,30 € / kpl -
Aitatolppa 40x60x2000 vihreä
12,00 €





