| Paino | 96 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 200 × 100 × 0,6 cm (senttimetri) |
| Määrä | 1 kpl, 10 kpl, 20 kpl |
| Vahvuus | 6,0 mm |
| Levyn leveys | 1000 mm |
| Levyn pituus | 2000 mm |
| Laatu | RST, 304L / 1.4307 |
6x1000x2000 RST-levy
518,40 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 100 kg (2 kpl) | 5% |
| 200 kg (3 kpl) | 10% |
| 300 kg (4 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Tilaustuote. Toimitusaika-arvio 1-2 vko.
Kylmävalssattu ruostumaton teräslevy 2B-pinnalla
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden ohessa voi tilata pienemmän määrän.
Purku asiakkaan toimesta.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Kuvituskuva.
Tuotetunnus (SKU): TP1399
Osastot: Rst-levy - vahva, RST-levyt
Avainsanat tuotteelle 1.4307, rst, ruostumaton, teräslevy
Tutustu myös
-
1x1000x2000 RST-levy
86,40 € / kpl -
6x1250x2500 Teräslevy S355
242,00 € -
3x1250x2500 Teräslevy S235 ku-va
94,00 € -
5x1500x3000 Teräslevy S355 ku-va
279,00 € / kpl





