| Paino | 9,3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 6 × 4 cm (senttimetri) |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 40 mm |
| Seinämäpaksuus | 3,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | AW-6060 |
| Profiili | Suorakaideputki |
60x40x3 Suorakaideputki alumiini aw6060
81,38 € / kpl
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 100 kg (11 kpl) | 5% |
| 200 kg (22 kpl) | 10% |
| 300 kg (33 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Tilaustuote. Toimitusaika-arvio 1-2 vko.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Kuvituskuva.
Osasto: Alumiinineliöputket ja -suorakaideputket
Avainsanat tuotteelle alumiiniputki, suorakaideputki
Tutustu myös
-
Aitatolpan jalka vihreä
8,00 € -
80x40x3 RHS-suorakaideputki S235
51,20 € / kpl -
200x100x5 RHS-suorakaideputki S355
252,70 € / kpl -
120x60x3 RHS-suorakaideputki S355
89,00 € / kpl





