| Paino | 9,2 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Seinämäpaksuus | 3,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | AW-6060 |
| Profiili | Neliöputki |
50x50x3 Neliöputki alumiini aw6060
80,50 € / kpl
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 100 kg (11 kpl) | 5% |
| 200 kg (22 kpl) | 10% |
| 300 kg (33 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Kuvituskuva.
Tuotetunnus (SKU): TP954
Osastot: alumiinineliö katk, Alumiinineliöputket ja -suorakaideputket
Avainsanat tuotteelle 50x50x3 alumiinineliöputki, alumiiniprofiili, alumiinitanko
Tutustu myös
-
40x40x2 Neliöputki alumiini aw6060
43,75 € / kpl -
40x40x4 Neliöputki alumiini aw6060
87,50 € / kpl -
30×3 Alumiinilattatanko AW-1050
13,65 € / kpl -
60×5 Alumiinilattatanko AW-6060
45,50 € / kpl





