| Paino | 15 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 5 × 3 cm (senttimetri) |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Seinämäpaksuus | 3,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S235 |
50x30x3 U-profiili
31,50 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (20 kpl) | 5% |
| 500 kg (34 kpl) | 10% |
| 1000 kg (67 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tutustu myös
-
60x40x4 U-profiili alumiini
72,00 € / kpl -
120x60x4 U-profiili
90,30 € / kpl -
160 UNP-palkki S235
196,27 € / kpl -
140 UNP-palkki
172,26 € / kpl





