| Paino | 20 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 4 × 4 cm (senttimetri) |
| Korkeus | 40 mm |
| Leveys | 40 mm |
| Seinämäpaksuus | 3,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | Sinkitty |
40x40x3 RHS-neliöputki sinkitty
56,00 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (15 kpl) | 5% |
| 500 kg (25 kpl) | 10% |
| 1000 kg (50 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP947
Osastot: Sinkityt neliö- ja suorakaideputket <= 3 mm, Sinkityt putket ja profiilit
Avainsanat tuotteelle Huonekaluputki, neliöputki, RHS-neliöputki, sinkitty rhs-neliöputki
Tutustu myös
-
40x25x2 RHS-suorakaideputki S235
26,00 € / kpl -
80x80x3 RHS-neliöputki sinkitty
118,00 € / kpl -
35x35x2 RHS-neliöputki S235
22,80 € / kpl -
60x60x3 RHS-neliöputki sinkitty
88,00 € / kpl





