| Paino | 12 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 3,5 × 3,5 cm (senttimetri) |
| Korkeus | 35 mm |
| Leveys | 35 mm |
| Seinämäpaksuus | 2,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S235 |
35x35x2 RHS-neliöputki S235
22,80 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (25 kpl) | 5% |
| 500 kg (42 kpl) | 10% |
| 1000 kg (84 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP153
Osastot: Neliöputket, Neliöputket <= 3 mm, Rhs s
Avainsanat tuotteelle Huonekaluputki, neliöputki, rhs-putki
Tutustu myös
-
40x40x2 RHS-neliöputki S355
28,50 € / kpl -
40x40x2 RHS-neliöputki sinkitty
43,00 € / kpl -
40x40x2 RHS-neliöputki S235
24,00 € / kpl -
40x20x2 RHS-suorakaideputki S355
19,95 € / kpl





