| Paino | 12 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 3 × 3 cm (senttimetri) |
| Korkeus | 30 mm |
| Leveys | 30 mm |
| Seinämäpaksuus | 2,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S235, Sinkitty |
30x30x2 RHS-neliöputki sinkitty
30,00 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (25 kpl) | 5% |
| 500 kg (42 kpl) | 10% |
| 1000 kg (84 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP1799
Osastot: Sinkityt neliö- ja suorakaideputket <= 3 mm, Sinkityt putket ja profiilit
Avainsanat tuotteelle neliöputki, Rhs, sinkitty neliöputki, sinkitty rhs
Tutustu myös
-
50x50x3 RHS-neliöputki sinkitty
69,00 € / kpl -
120x120x4 RHS-neliöputki S355
146,20 € / kpl -
60x60x5 RHS-neliöputki S355
93,10 € / kpl -
25x25x2 RHS-neliöputki S235
15,20 € / kpl







