| Paino | 56 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 237,7 × 114,1 × 3 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 30,0 mm |
| Levyn leveys | 1141 mm |
| Levyn pituus | 2377 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
30x1141x2377 Filmivaneri f/v 2-L rusk
69,00 €
Saatavuus: 8 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea viira.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Kuvituskuva.
Tuotetunnus (SKU): TP1611
Osasto: Filmivanerit
Avainsanat tuotteelle filmivaneri, vaneri, Vesivaneri
Tutustu myös
-
9x1880x2570 Filmivaneri f/pallo 2-L rusk
92,00 €82,00 € -
12x1250x2500 Filmivaneri f/v 1-L rusk
90,00 € / kpl





