| Paino | 45 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 247 × 125 × 2,1 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 21,0 mm |
| Levyn leveys | 1250 mm |
| Levyn pituus | 2470 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
21x1250x2470 Filmivaneri f/v rusk
92,00 €
Saatavuus: 11 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / viira
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Kuvituskuva.
Tuotetunnus (SKU): TP242-1
Osasto: Filmivanerit
Avainsanat tuotteelle filmivaneri, vaneri, Vesivaneri




