| Paino | 17 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 180 × 152,5 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 9,0 mm |
| Levyn leveys | 1525 mm |
| Levyn pituus | 2200 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Harmaa, Ruskea |
9x1525x1800 Filmivaneri f/v 2-L harm
31,00 €
Saatavuus: 70 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / harmaa viira.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 3 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Viimeksi katsotut tuotteet
-
9x1880x2570 Filmivaneri f/pallo 2-L rusk
92,00 €82,00 €




