| Paino | 255 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 30 × 10 cm (senttimetri) |
| Leveys | 300 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Vahvuus | 9,5 mm |
| Kyljen vahvuus | 15,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S355 |
300 UPE-palkki S355
443,70 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (2 kpl) | 5% |
| 600 kg (3 kpl) | 10% |
| 1000 kg (4 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP881
Osastot: U -palkit ja -profiilit, unp
Avainsanat tuotteelle u-palkki, UNP-palkki
Tutustu myös
-
80x40x4 U-profiili
58,80 € / kpl -
60x40x3 U-profiili S235
52,00 € -
100 UNP-palkki S355
111,36 € / kpl -
140 UNP-palkki
172,26 € / kpl





