| Paino | 184,2 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 12 × 24 cm (senttimetri) |
| Leveys | 120 mm |
| Korkeus | 240 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laipan vahvuus | 9,8 mm |
| Vahvuus | 6,2 mm |
| Laatu | S355 |
240 IPE I-palkki S355
322,35 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (2 kpl) | 5% |
| 500 kg (3 kpl) | 10% |
| 1000 kg (6 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP828
Osastot: I- ja H-palkit, Ipe, inp, hea, heb
Avainsanat tuotteelle I-palkki, IPE, IPE -palkki
Tutustu myös
-
160 IPE I-palkki S355
168,00 € / kpl -
140 HEB H-palkki S355
355,25 € / kpl -
240 HEM H-palkki pohjamaalattu 2-L
1645,00 € / kpl -
200 HEB H-palkki S355
644,00 € / kpl





