| Paino | 137 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 20 × 8 cm (senttimetri) |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Vahvuus | 6,0 mm |
| Kyljen vahvuus | 11,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S355 |
200 UPE-palkki
238,38 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (3 kpl) | 5% |
| 500 kg (4 kpl) | 10% |
| 1000 kg (8 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tutustu myös
-
75x25x5 U-profiili
79,39 € -
220 UNP-palkki S355
307,98 € / kpl -
120x60x4 U-profiili
90,30 € / kpl -
150x50x6 U-profiili
195,67 €




