| Paino | 12 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 200 × 100 × 3 cm (senttimetri) |
| Vahvuus | 2,0 mm |
| Kuvion vahvuus | 1,0 mm |
| Levyn leveys | 1000 mm |
| Levyn pituus | 2000 mm |
| Laatu | AW-5754 |
2/3x1000x2000 Alumiiniturkkilevy Duett
100,80 € / kpl
Saatavuus: 29 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 100 kg (9 kpl) | 5% |
| 200 kg (17 kpl) | 10% |
| 300 kg (25 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Alumiinilevyn kuvio ”Duett”, eli toistuva kahden jyvän kuvio
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 3 kpl. Muiden tuotteiden ohessa voi tilata pienemmän määrän.
Purku asiakkaan toimesta.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP1120
Osasto: Turkkilevyt
Avainsanat tuotteelle Alumiinilevy, alumiiniturkkilevy, turkkilevy

