| Paino | 28 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 215 × 125 × 1,5 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 15,0 mm |
| Levyn leveys | 1250 mm |
| Levyn pituus | 2150 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
15x1250x2150 Filmivaneri f/v 2-L rusk
46,00 €
Saatavuus: 73 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea viira.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Kuvituskuva.




