| Paino | 30 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 183 × 152,5 × 1,2 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 12,0 mm |
| Levyn leveys | 1525 mm |
| Levyn pituus | 1830 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Top, pallokuvio |
| Väri | Ruskea |
12x1525x1830 Filmivaneri f/pallo 2-L rusk
31,00 €
Saatavuus: 67 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea top (pallo).
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 3 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Kuvituskuva.

