| Paino | 19 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 185 × 122 × 1,2 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 12,0 mm |
| Levyn leveys | 1220 mm |
| Levyn pituus | 1850 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Hexa, mutterikuvio |
| Väri | Ruskea |
12x1220x1850 Filmivaneri f/v 2-L rusk hexa
35,00 €
Saatavuus: 22 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea hexa.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Tutustu myös
-
18x1250x2500 Filmivaneri f/v 2-L rusk
72,00 € / kpl -
15x1500x3000 Filmivaneri f/f 2-L kirkas int
85,00 € / kpl -
12x1250x2500 Filmivaneri f/v 1-L rusk
90,00 € / kpl





