| Paino | 77 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 12 × 6 cm (senttimetri) |
| Korkeus | 120 mm |
| Leveys | 60 mm |
| Seinämäpaksuus | 5,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S355 |
120x60x5 RHS-suorakaideputki S355
146,30 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (4 kpl) | 5% |
| 500 kg (7 kpl) | 10% |
| 1000 kg (13 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP855
Osastot: Rhs s, Suorakaideputket, Suorakaideputket > 3 mm
Avainsanat tuotteelle Rhs, suorakaideputki
Tutustu myös
-
50x30x2 RHS-suorakaideputki S355
27,93 € / kpl -
140x80x5 RHS-suorakaideputki S355
188,10 € / kpl -
200x100x5 RHS-suorakaideputki S355
252,70 € / kpl -
60x40x3 RHS-suorakaideputki S355
44,20 € / kpl





