| Paino | 72,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 12 × 6 cm (senttimetri) |
| Leveys | 120 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Vahvuus | 5,0 mm |
| Kyljen vahvuus | 8,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S355 |

120 UPE-palkki S355
126,32 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (5 kpl) | 5% |
| 500 kg (7 kpl) | 10% |
| 1000 kg (14 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tutustu myös
-
100x50x4 U-profiili
75,60 € / kpl -
200 UPE-palkki
238,38 € / kpl -
100x40x5 U-profiili
139,31 € -
160 UNP-palkki S235
196,27 € / kpl



