| Paino | 36 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 10 × 5 cm (senttimetri) |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Seinämäpaksuus | 4,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S235 |
100x50x4 U-profiili
75,60 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (9 kpl) | 5% |
| 500 kg (14 kpl) | 10% |
| 1000 kg (28 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP809
Osastot: U -palkit ja -profiilit, u-prof
Avainsanat tuotteelle 100 mm U-profiili, u-profiili
Tutustu myös
-
160 UPE-palkki S355
182,70 € / kpl -
120 UNP-palkki
140,94 € / kpl -
200 UPE-palkki
238,38 € / kpl -
65 UNP-palkki
74,82 € / kpl





