| Paino | 55 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 10 × 10 cm (senttimetri) |
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Seinämäpaksuus | 3,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S235 |
100x100x3 RHS-neliöputki S235
88,00 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (6 kpl) | 5% |
| 500 kg (10 kpl) | 10% |
| 1000 kg (19 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP1874
Osastot: Neliöputket, Neliöputket <= 3 mm, rhs ja putki p s235
Avainsanat tuotteelle neliöputki, RHS-neliöputki, rhs-putki
Tutustu myös
-
30x30x2 HST-neliöputki
96,80 € / kpl -
30x30x3 RHS-neliöputki S355
26,60 € / kpl -
40x40x2 RHS-neliöputki S355
28,50 € / kpl -
40x40x4 RHS-neliöputki S355
47,50 € / kpl





