| Paino | 64 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 10 × 5 cm (senttimetri) |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Vahvuus | 6,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | S235 |
100 UNP-palkki S235
111,36 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (5 kpl) | 5% |
| 500 kg (8 kpl) | 10% |
| 1000 kg (16 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP1935
Osastot: U -palkit ja -profiilit, unp
Avainsanat tuotteelle u-palkki, UNP-palkki
Tutustu myös
-
160 UPE-palkki S355
182,70 € / kpl -
120 UNP-palkki
140,94 € / kpl -
140 UNP-palkki
172,26 € / kpl -
220 UNP-palkki S355
307,98 € / kpl





