| Paino | 26 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 275 × 153 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 9,0 mm |
| Levyn leveys | 1525 mm |
| Levyn pituus | 2750 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
9x1525x2750 Filmivaneri f/v 2-L rusk
65,00 €
Saatavuus: 29 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea viira.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Kuvituskuva.

