| Paino | 18 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 244 × 122 × 0,9 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 9,0 mm |
| Levyn leveys | 1220 mm |
| Levyn pituus | 2440 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Diamond |
| Väri | Tumman ruskea / Musta |

9x1220x2440 Filmivaneri f/v 2-L must diamond
42,00 €
Saatavuus: 38 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: / musta diamon (timanttikuvio).
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 3 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.

