| Paino | 11 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 185 × 122 × 0,65 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 6,5 mm |
| Levyn leveys | 1220 mm |
| Levyn pituus | 1850 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | F/F, molemmin puolin sileä |
| Väri | Harmaa |
6,5x1220x1850 Filmivaneri f/f 2-L harm poliform
32,00 €
Saatavuus: 64 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: harmaa poliform.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.





