| Paino | 6,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 5 × 3 cm (senttimetri) |
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 30 mm |
| Seinämäpaksuus | 2,5 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | AW-6063 |
| Profiili | Suorakaideputki |
50x30x2,5 Suorakaideputki alumiini aw6063
69,30 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 100 kg (16 kpl) | 5% |
| 200 kg (31 kpl) | 10% |
| 300 kg (46 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Kuvituskuva.
Tuotetunnus (SKU): TP2093
Osastot: alumiinineliö katk, Alumiinineliöputket ja -suorakaideputket
Avainsanat tuotteelle alumiiniputki, suorakaideputki

