| Paino | 11 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 600 × 3 × 3 cm (senttimetri) |
| Korkeus | 30 mm |
| Leveys | 30 mm |
| Seinämäpaksuus | 2,0 mm |
| Varastopituus | 6,0 m |
| Laatu | 2-Laatu, S235 |
30x30x2 RHS-neliöputki S235 lievä 2-laatu
12,55 € / kpl
Määräalennus
Määräalennukset koskevat vain täysimittaisia tuotteita.
Alennettu hinta lasketaan ostoskorissa.
| Minimiostos | Alennus (%) |
|---|---|
| 300 kg (28 kpl) | 5% |
| 500 kg (46 kpl) | 10% |
| 1000 kg (91 kpl) | 15% |
Tuotetiedot
Lisätiedot
Katkaisun toleranssi +2 cm, eli jos tilaat 2 metrisiä pätkiä, niin pituus voi olla 200-202 cm.
HUOM, lievä 2-laatu, pintaruoste
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Varastollamme myös paljon muita rautoja ja teräksiä.
Asiakaspalvelumme auttaa, mikäli et löydä tarvitsemaasi tuotetta.
Tuotetunnus (SKU): TP110
Osastot: Neliöputket, Neliöputket <= 3 mm
Avainsanat tuotteelle neliöputki, Rhs, rhs-putki



