| Paino | 68 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 246,6 × 143,5 × 2,7 cm (senttimetri) |
| Vanerin paksuus | 27,0 mm |
| Levyn leveys | 1435 mm |
| Levyn pituus | 2466 mm |
| Vanerin laatu | 2-Laatu / Kilolaatu |
| Vanerin tyyppi | Filmivaneri |
| Filmipinta | Viira, karhennus |
| Väri | Ruskea |
27x1435x2466 Filmivaneri f/v 2-L rusk
81,00 €
Saatavuus: 6 varastossa
Tuotetiedot
Lisätiedot
Filmivaneria
Vanerin pinnat: ruskea filmi / ruskea viira.
Minimi tilausmäärä verkkokaupasta 2 kpl. Muiden tuotteiden yhteydessä myös pienemmät määrät.
Purku asiakkaan toimesta.
Mikäli tarvitset nosturiautopurun, saat sen valittua ostoskorissa.
Kuvituskuva.
Tutustu myös
-
27x1250x2500 Filmivaneri f/v 2-L rusk
79,00 € / kpl





